Топ 100

Име Фамилия Населено място Точки Време
1 Иван Димитров Гр. Шумен 90 0:09:13
2 Емил Рангелов с.Говедаре 90 0:14:01
3 Михаела Симеонова гр. Плевен 90 0:15:51
4 Стефан Игнатов гр. София 87 0:05:57
5 Хаиридин Сакали гр. София 87 0:08:31
6 Димитър Събев гр. Сливен 87 0:08:40
7 Юлияна Бекирска гр. София 87 0:09:54
8 Dimitar Karchev гр. Пловдив 87 0:10:09
9 Petar Dundin с. Присово 87 0:10:31
10 Ангелина Спасова гр. София 87 0:10:45
11 Васил Асенов Гр. Разлог 87 0:12:14
12 Лозан Лозанов гр. Перник 87 0:14:11
13 Владимир Георгиев гр. Ботевград 87 0:14:12
14 Светослав Замфиров гр. София 87 0:14:54
15 Борислава Тодорова гр. Плевен 87 0:14:59
16 Атанас Богданов гр. Пловдив 87 0:17:04
17 Михаела Милчева гр. Варна 87 0:17:38
18 Антон Антонов гр. Тетевен 87 0:18:36
19 ivan iotov гр. Мадан 87 0:23:44
20 Христиан Манов гр. Варна 87 0:27:26
21 Николай Георгиев гр. Сандански 84 0:06:13
22 Венцислав Минчев гр. Велико Търново 84 0:06:14
23 Георги Ванков гр. Габрово 84 0:06:57
24 Димитър Димитров гр. Белене 84 0:07:10
25 Хюсеин Съдкъ гр. Бургас 84 0:07:24
26 Кирил Голов гр. Сандански 84 0:07:26
27 Димитър Мартинов гр. София 84 0:07:54
28 Петър Атанасов гр.София 84 0:08:04
29 Евгений Никифоров Гр. Шумен 84 0:08:35
30 Енес Нутфи гр. Бургас 84 0:08:44
31 Светослав Маринов гр. Севлиево 84 0:09:52
32 Велийо Станчев гр. Горна Оряховица 84 0:10:39
33 Кrasimir Тodorov гр. София 84 0:11:12
34 Диян Михайлов гр. Варна 84 0:11:44
35 Лъчезар Пешев гр. Видин 84 0:11:51
36 Любомир Панов с.Костенец 84 0:12:06
37 Михаил Великов гр. Варна 84 0:12:52
38 Асибе Халачева гр. Пловдив 84 0:13:59
39 Кристиян Манолов Гр. Шумен 84 0:14:10
40 Петър Чомаков с. Житница 84 0:14:33
41 Емил Михайлов гр. Перник 84 0:14:51
42 Калоян Камбуров гр. Стара Загора 84 0:14:59
43 Кристиян Маринов гр. Русе 84 0:15:02
44 Anastasia Litova гр. София 84 0:15:20
45 Ивиан Касабов гр. Бяла, Русе 84 0:15:32
46 Георги Маринов гр. Пещера 84 0:15:40
47 Стефан Сариев гр. Златоград 84 0:16:04
48 Тони Танев гр. Сливен 84 0:16:30
49 Ангел Киров гр. Варна 84 0:20:21
50 Деян Маринов гр. София 84 0:22:01
51 Виктория Захариева гр. София 84 0:22:15
52 Владимир Петков гр. Велико Търново 84 0:23:26
53 Савина Станчева гр. Варна 84 0:23:57
54 София Костова гр. Пловдив 81 0:05:30
55 Константин Георгиев гр. Сливен 81 0:07:04
56 Иван Момчев гр. Казанлък 81 0:07:16
57 Здравко Андонов гр. Благоевград 81 0:07:17
58 Константин Панайотов гр. София 81 0:07:18
59 Анелия Тасева с. Първомай 81 0:07:23
60 Михаил Дамянов гр. Бургас 81 0:07:28
61 Константин Бащавелов гр. София 81 0:07:32
62 Ангел Кацаров гр. Пазарджик 81 0:07:44
63 Белин Чолаков гр. Бургас 81 0:07:51
64 Георги Василев гр. Варна 81 0:08:01
65 Деница Панайотова гр. Попово 81 0:08:05
66 Селим Селимов с.Поляците 81 0:08:45
67 Евтим Дорков гр. Пазарджик 81 0:08:51
68 Димитър Хубинов гр. Пловдив 81 0:09:15
69 Александър Желязков гр. София 81 0:09:18
70 Явор Гледачев гр. Пловдив 81 0:09:19
71 Божидар Велинов гр. Банкя 81 0:09:22
72 Александър Димитров с. Рударци 81 0:09:54
73 Веселин Костадинов гр. Варца 81 0:09:59
74 Нели Беремска гр. Козлодуй 81 0:10:06
75 Андрей Анастасов с. Христо Даново 81 0:10:38
76 Иван Левков Гр. Петрич 81 0:10:43
77 Петър Вълчев гр. Хасково 81 0:10:48
78 Ива Николова гр. Стара Загора 81 0:10:48
79 Димитър Бакларов гр. Пловдив 81 0:10:52
80 Кръстьо Ангелов гр. Пазарджик 81 0:10:57
81 Ивайло Димитров гр. София 81 0:11:02
82 Пламен Георгиев гр. Русе 81 0:11:15
83 Велимира Димова гр. София 81 0:11:18
84 Светлин Начев гр. Бургас 81 0:11:23
85 Krasimir Kadiiski гр. Ботевград 81 0:11:25
86 Павлин Павлинов с. Яна 81 0:11:28
87 Искрен Иванов гр. София 81 0:11:28
88 Васил Христов гр. Варна 81 0:11:30
89 Бояна Александрова гр. Хасково 81 0:11:31
90 Екатерина Георгиева гр. София 81 0:11:32
91 Йоан Пенчев гр. София 81 0:11:35
92 Васил Васулев Гр. Шумен 81 0:11:41
93 Пресиян Тодоров гр. Варна 81 0:11:41
94 Людмил Влахов гр. София 81 0:11:53
95 Александър Драгнев гр. Габрово 81 0:11:56
96 Кристиян Начев гр. Враца 81 0:11:58
97 Бойко Боев с.Крепост 81 0:11:59
98 Христина Димитрова гр. Стара Загора 81 0:12:08
99 Димитър Йончев гр. Козлодуй 81 0:12:17
100 Калоян Николаев гр. Перник 81 0:12:23

*Част от посочените кандидати не отговарят на условията за участие в кампанията и няма да бъдат допуснати до втори кръг.

**Допълнителни уточнения към Общите правила на кампанията за допускане на участници до втори кръг на кампанията.